walcz, nie poddawaj się!

Wczasy na Pojezierzu Mazurskim to cudowne wyjście dla całej rodziny! Wynajmijcie jacht i wybierzcie się w podróż!

Gdy nadchodzą wakacje, ludzie zastanawiają się, gdzie pojechać i jak zorganizować sobie pobyt. W Polsce oczekuje wiele cudownych zakątków, gdzie można podziwiać wspaniałe widoki, cieszyć się ciszą oraz spokojem, jak też skorzystać z udostępnionych na miejscu atrakcji. Dla miłośników sportów wodnych albo żeglarstwa dobrym wyborem będą Mazury lub inne polskie jeziora. To piękna kraina, która czaruje widokami i jest doskonale przygotowana na ugoszczenie turystów. Żeby jeszcze wspanialej poczuć magię tego miejsca, trzeba wynająć jacht lub inną łódź.

Osoby, które nie mogą osobiście wypożyczyć odpowiedniego jachtu muszą brać pod uwagę czarter jachtów motorowych (przejrzyj pełną propozycję pod adresem). Jest to pomysł na to, jak spędzić doskonale czas na wodzie. Czarter to bowiem swego rodzaju umowa, jaka zawierana jest między osobą wynajmującą, a kimś, kto opiekuje się jachtami w marinie. Możemy zatem wynająć jacht, jaki nas interesuje, na dany czas, podać punkt początkowy trasy jak również ustalić kwotę należną za tego typu wypożyczenie.

Możesz mieć pewność, że ten urlop pomoże Ci się odprężyć i zrelaksować. Jeśli zaczniesz szukać miejsca noclegowego już teraz to przypuszczalnie uda Ci się zdobyć jakiś rabat. Poza tym musisz wiedzieć, iż ludzie niekiedy bukują już hotele nawet na kilka miesięcy do przodu, albowiem chcą mieć gwarancję, iż będzie dla nich miejsce. W chwili obecnej jechanie „w ciemno” nie ma większego sensu, bo w internecie prezentują się wszystkie obiekty noclegowe.

Morze Bałtyckie
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com

A po zakończonym zwiedzaniu, nasyceni polskimi smakołykami, można udać się nad morze. Jeśli pogoda rozgrzewa słońcem większość turystów rusza na plażę, by zażyć dużej dawki witaminy D jak również uzyskać brązową opaleniznę. Ale nie wszyscy turyści chcą na opalanie się z tłumem nieznanych osób na plaży. Dla takich turystów Gdańsk posiada specjalne oferty: rejsy po bałtyku oraz – jeszcze bardziej kameralnie – wynajem jachtów gdańsk (-> poznaj dodatkowe informacje).
Wynajem jachtów Gdańsk to znakomite rozwiązanie dla firm, które pragną zorganizować nietypowy event firmowy. Niektóre firmy organizują regaty jachtami, co również może stanowić niesamowitą podróż, a jednocześnie dać możliwość obejrzenia miasta i całej zatoki z nowej perspektywy – od strony wody.

Rejsy po Bałtyku zapewnią uzyskanie ogromnej wiedzy z nawigacji, obsługiwania elektronicznych urządzeń nawigacyjnych i radiowych na jachcie, posługiwanie się mapami morskimi i locjami. Zainteresowane osoby po szybszym zapisaniu się na kurs (również przez stronę www) będą mogły wziąć udział w szkoleniu i otrzymaniu patentu. Dobrze jest zainteresować się także wypływaniem stażu pod ”wodzą” skippera. Doświadczony kapitan będzie podzieli się z pasażerami przydatną wiedzą. Czasami można upolować niesamowicie korzystną okazję last minute i na rejsie poznać interesujących ludzi. Wtedy nasze rejsy po Bałtyku zakończą się nie tylko opinią wystawioną przez kapitana, ale również fantastycznymi wspomnieniami i wieloma pamiątkowymi zdjęciami.