walcz, nie poddawaj się!

Jeżeli na narty to jedynie za granicę – Austria i Włochy czekają na narciarzy z znakomicie przygotowanymi trasami

Narciarstwo cieszy się pośród Polaków rodaków wielkim powodzeniem. Każdego roku na trasy narciarskie wylegają narciarze w różnorakim wieku, także seniorzy i ci najmłodsi. Coraz częściej bywa tak, że narciarze nie sprowadzają się jedynie do polskich tras i ochoczo odwiedzają także zagraniczne kurorty. W przypadku, jeśli marzy się o podobnej zimowej eskapadzie, można udać się do biura turystycznego oraz dowiedzieć się, jak wygląda ich oferta zaplanowana pod kątem dyscyplin na śniegu.

Na narty do Austrii
W Polsce nie brakuje ciekawych ośrodków narciarskich, lecz nasi rodacy coraz częściej wybierają zagraniczne kurorty, które ofiarują wręcz doskonałe warunki do zabaw na stoku. Znacznym zainteresowaniem pośród polskich narciarzy może pochwalić się Austria narty to jeden z najważniejszych powodów obierania tego kierunku przez Polaków. Austriackie ośrodki narciarskie są doprawdy znakomicie przygotowane i oferują idealne warunki do uprawiania narciarstwa oraz snowboardu. W dodatku ośrodki narciarskie w Austrii są położone w niezwykle pięknych miejscach, więc można podziwiać malownicze widoki.

Narty w Austrii
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Italia nie tylko słoneczna!
Gdy chodzi o wyjazdy na narty Włochy mogą poszczycić się równie znacznym zainteresowaniem, ponieważ panują tam wprost doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. Polacy, którzy wybierają się na narty do Italii, zazwyczaj decydują się na Dolomity, niezwykle malownicze i piękne góry. Mieszczą się tu najpopularniejsze ośrodki narciarskie, gdzie panują znakomite warunki do jazdy i wypoczynku. Polscy turyści chętnie obierają ten kierunek turystyczny, gdyż można tu nie tylko pojeździć, lecz także zobaczyć wiele ciekawych rzeczy.

Można też na własną rękę
Osoby, które pragną pojechać na narty za granicę, nie bywają skazane na oferty prezentowane przez biura podróży. Równie dobrze mogą wyjechać na własny rachunek, należy jedynie załatwić sobie przelot oraz zarezerwować pokój w hotelu. Coraz więcej osób wybiera ten model odpoczynku, jeżdżąc za granicę na ferie, święta lub krótkie weekendy. Ten rejon świata jest odpowiedni o dowolnej porze roku, gdyż zimą można tu uprawiać sporty zimowe, a latem wędrować po szlakach górskich i podziwiać cudowne panoramy.